مسئول عقیدتی سیاسی سپاه کلیبر:

چشم امید مملکت جوانان هستند

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه کلیبر گفت: جوانان چشم امید مملکت بوده و باید خودشان را برای ساختن یک کشور پیشرفته، آباد و توسعه یافته آماده کنند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی سازمان اردویی آذربایجان شرقی، حجت الاسلام سیف اله نجفی در دوره تربیت و تعالی سربازان سپاه کلیبر اظهار داشت: ما امروز بر جوانان متدین، انقلابی و تلاش گر و سربازان راه ولایت افتخار کرده و آنان را سرمایه عظیم انسانی کشورمان دانسته و به امید مجاهدت علمی، معنوی و صنعتی آن ها برنامه ریزی می کنیم.

وی اضافه کرد: اگر بر توانمندی، علم و ایمان نیروی جوان اعتماد کرده و امورات کشور را به دست پر انرژی آن ها بسپاریم در کنار تجربه با ارزش پیشکسوتان با حرکت درست و سنجیده قله های رشد و ترقی را فتح خواهند کرد.

نجفی ادامه داد: پیشرفت جامعه وابسته به تلاش بی وقفه جوانان با ایمان و پرشور همان جامعه بوده و نیرو های پر انرژی با علم و دانش ،فن و هنرو استادگی در برابر دشمن تمامی موانع حرکت رو به جلو را  پشت سر خواهند نهاد.

وی یادآور شد: دشمنان انقلاب اسلامی با نرمی و دوستی و به طرق مختلف در جهت فریب، انحرف و انزوای جوانان برنامه ریزی کرده و سرمایه کلانی را هزینه می کنند اما بدانند که جوانان غیور و دلاور و بصیر  خیلی با هوش تر از آنند که دشمن و استکبار در آن ها رخنه کند و همیشه دشمنان را مایوس خواهند کرد.

https://azarsharghi.koolebar.ir/node/4446825

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.