نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

چالش های دولت سیزدهم با صبر و همدلی برطرف شود

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: هفته دولت بهترین فرصت برای مرور توفیقات نظام و تلاش‌های دولتمردان است و نقش مهمی در تقویت روحیه اجتماعی دارد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی سازمان اردویی از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان افزود: تمرکز بر دیپلماسی همسایگی، عملیاتی کردن اسناد همکاری با چین و روسیه، آاغاز روند عضویت دائم ایران در اتحادیه شانگ‌های، پیشبرد مذاکرات رفع تحریم با تاکید بر رعایت خطوط قرمز ایران و حقوق ملت، گسترش مراودات، انجام توافق و همکاری‌های بین المللی، آزادسازی دارایی‌هایی بلوکه شده کشور تنها بخشی از توفیقات دولت سیزدهم در طول فغالیت یک ساله است.

وی خاطرنشان کرد: صحبت از نقاط قوت حاکی از موفقیت صد در صدی نیست. نواقص و کمبود‌ها و چالش‌هایی هم هست که لازم است با برنامه و صبر و همدلی برطرف شود.

تراب محمدی معاون سیاسی ـ امنیتی و اجتماعی استاندار هم گفت: نقشه مهندسی فرهنگی استان که در سفر رئیس جمهور رونمایی شده، هنوز ردیف اعتباری ویژه‌ای ندارد، ولی این نباید موجب تعلل در اجرا شود.
وی افزود: هر دستگاه اجرایی استان در این نقشه وظایفی داد که باید انجام دهد و بودجه لازم را به آن اختصاص دهد.

محمدی خاطرنشان کرد: رفع آسیب‌های اجتماعی نیاز به مصوبات عملیاتی دارد و گرنه طرح مشکلات در این جلسات و بدون نتیجه ماندن طراحها مشکلات را حل نمی کند.

https://azarsharghi.koolebar.ir/node/4446808

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.