با هدف غنی سازی اوقات فراغت در حال برگزاری است

ویژه برنامه‌ای تابستانی مرکز تخصصی علوم نجوم کانون برای کودکان و نوجوانان

مرکز تخصصی علوم و نجوم کانون در تبریز همزمان با آغاز فصل تابستان ویژه برنامه‌هایی را برای کودکان و نوجوانان عضو مرکز کانون تبریز تدارک دیده است.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی سازمان اردویی از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، برای علاقه‌مندان به فعالیت‌های نجوم در این مرکز تخصصی برنامه‌ها و فعالیت‌های متنوع از جمله آسمان نما و کارگاه‌های مرتبط با علوم و نجوم برگزار می‌شود.

در اولین مرحله از این طرح تابستانی، اعضای کودک و نوجوان مراکز کانون در تبریز با حضور در این مرکز تخصصی از خدمات آن بهره‌مند می‌شوند.

ضمن آنکه به دیگر علاقه‌مندان به فعالیت‌ نجوم نیز می‌توانند با مراجعه به این  مرکز تخصصی در این برنامه‌های حضور فعال داشته باشند.

مرکز تخصصی علوم و نجوم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی در شهرک امام(ره) تبریز و در مجاورت مرکز فرهنگی هنری شماره ۳ کانون تبریز واقع شده است.

فعالیت نجوم از جمله فعالیت‌های تخصصی کانون است که در راستای افزایش آگاهی کودکان و نوجوانان علاقه‌‍مند به علوم نجوم و با هدف تقویت باورهای دینی و حس خداشناسی برگزار می‌شود.

https://azarsharghi.koolebar.ir/node/4446477

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.