با محوریت عفاف و حجاب در مدارس؛

هیئت اندیشه ورز بسیج فرهنگیان میانه برگزار شد

هیئت اندیشه ورز با محوریت عفاف و حجاب توسط بسیج فرهنگیان میانه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی سازمان اردویی از آذربایجان شرقی، یکی از مسئولان سپاه میانه در این برنامه ضمن قدردانی از حضور و نقش آفرینی اعضا و کارشناسان آموزش و پرورش در عرصه عفاف و حجاب، گفت: مهمترین هدف جلسه هئیت اندیشه ورز در زمینه حجاب، ارائه راهکارهای قابل اجرا و فرهنگ سازی در مدارس است که نیازمند همکاری تمامی ارکان فرهنگی مدارس است. 

 مجتبی عراقلویی به نقش تبلیغی معلمان تلاشگر و فرهنگ ساز در تحقق اهداف نظام تعلیم و تربیت اشاره کرد و افزود: بسیج فرهنگیان میانه آماده پذیرش نظرات تمامی فرهنگیان منطقه در جهت پیشبرد هر چه مطلوب تر مسایل آموزشی و پرورشی در مدارس است. 

  وی اجرای هیئت اندیشه ورز را گامی مهم در راستای تحقق فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب با گردآوری مسائل پیش روی نظام تعلیم و تربیت و ارایه راهکارهای مناسب توسط معلمان و مربیان فرهیخته بسیج در جهت تربیت تمام ساحتی دانش آموز تراز اول انقلاب در مدارس عنوان کرد.

   در ادامه؛ اعضای هیئت، دیدگاه‌های خود را در راستای فرهنگ سازی و ترغیب دانش آموزان و خانواده ها به مسئله حجاب بیان کرده و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

   کارگروه هیئت اندیشه ورز با محوریت عفاف و حجاب توسط بسیج فرهنگیان میانه با محوریت عفاف و حجاب در مدارس با حضور مدیر آموزش و پرورش میانه، مدیر کانون بسیج فرهنگیان و اعضای هئیت برگزار شد.

https://azarsharghi.koolebar.ir/node/4446470

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.