معاون توسعه مدیریت، حقوقی و منابع انسانی حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی:

نیمی از ردیف‌های پستی حفاظت محیط زیست آذربایجان‌شرقی بدون تصدی است

قاسم زاده با تاکید بر کمبود نیرو انسانی در استان گفت: نیمی از ردیف‌های پستی حفاظت محیط زیست استان بدون تصدی می باشد که پیگیری جدی در خصوص جذب نیروهای جدید از اولویت‌های ما می باشد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی سازمان اردویی از آذربایجان شرقی، داود قاسم‌زاده، معاون توسعه مدیریت، حقوقی و منابع انسانی حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: حدودا ۴ هکتار از اراضی ملی  استان در مناطق تحت مدیریت سازمان محیط زیست که توسط متخلفین با تغییر کاربری به باغ و زمین کشاورزی تصرف شده بود با پیگیری اداره حقوقی  حفاظت محیط زیست و دستور مقامات قضایی استان رفع تصرف شد که پیگیری برای رفع تصرف سایر اراضی نیز ادامه دارد و صدور حکم قضایی برای اقدام مقتضی در حال پیگیری است.

وی در ادامه با اشاره به تشکیل ۲۲۷ فقره پرونده حقوقی شامل صید و شکار، تصرفات اراضی و دعاوی حقوقی مطالبه خسارت و سایر موضوعات مرتبط با امور اجرایی اظهار کرد: در این پرونده ها حدودا چهار میلیارد ریال ضررو زیان مطابق قوانین محیط زیست اخذ گردیده و از این پرونده ها تا اکنون بیش از ۷۰ رای به نفع اداره کل حفاظت محیط زیست استان در محاکم قضایی  صادر شده است.

قاسم‌زاده با تاکید بر کمبود نیرو انسانی در استان گفت: نیمی از ردیف‌های پستی حفاظت محیط زیست استان بدون تصدی می باشد که پیگیری جدی در خصوص جذب نیروهای جدید از اولویت‌های ما می باشد.

معاون توسعه مدیریت، حقوقی و منابع حفاظت محیط زیست استان خاطرنشان کرد: سیاست‌های کلی سازمان حفاظت محیط زیست بر بهبود وضعیت معیشتی و رفاهی کارکنان و محیط بانان بوده و در این راستا تلاش‌های بسیار خوبی در سطح مدیران ارشد سازمان صورت پذیرفته است.

https://azarsharghi.koolebar.ir/node/4446833

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.