نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی گفت:

ماجرای اعتراض نماینده ملکان به وزیر علوم در دانشگاه مراغه چه بود؟

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی درباره ورود سرزده‌اش به جلسه شورای دانشگاه مراغه با حضور وزیر علوم و سخنان اعتراضی‌اش در این جلسه بیان کرد: علت حرکت طولانی بنده، مسئولیتم در مجلس به عنوان رئیس فراکسیون مناطق محروم است و اگر تعرضی شد، پوزش می‌خواهم.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی سازمان اردویی از آذربایجان شرقی، «سیدعلی موسوی»  در جلسه شورای دانشگاه مراغه بیان کرد: بنده در این جلسه حرکتی غیرعادی انجام ندادم زیرا وظیفه‌ام است که پیام مناطق محروم را به وزیر ابلاغ کنم.

وی البته در بخش دیگری از سخنانش هم اضافه کرد: وظیفه‌ام حضور سرزده در دانشگاه مراغه نبود اما از آنجایی که عضو هیئت علمی همین دانشگاه هستم، آمدم تا پیام مردم مناطق محروم را هم به وزیر علوم برسانم.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی همچنین از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خواست تا با دست پر به سفر برود و اثر سفرش برای مردم مناطق مختلف کشور مشخص شود.

به گزارش ایرنا نماینده مردم شهرستان ملکان که در حدود ۴۷ کیلومتری مراغه قرار دارد، امروز یکشنبه به صورت سرزده وارد جلسه شورای دانشگاه مراغه شد و پس از ورودش خطاب به وزیر علوم بیان کرد: این موضوع را در کارنامه‌ات درج خواهم کرد که به شهرستان‌های لاکچری می‌آیید ولی به مناطق محروم بی‌توجه هستید.

وی پس از بیان سخنان اعتراضی خود جلسه را ترک کرد و پس از مدتی با وساطت مسئولان امر به جلسه برگشت.

به گفته مدیر روابط عمومی وزارت علوم، سفر وزیر به ملکان نیز جزو برنامه‌های امروز وی بوده و «محمدعلی زلفی گلی» که در این جلسه رفتاری آرام و تعاملی داشت، پس از اتمام جلسه شورای دانشگاه مراغه به این شهرستان سفر کرده است.

https://azarsharghi.koolebar.ir/node/4446572

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.