مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربای شرقی:

غدیر پایه مستحکم حکومت اسلامی در جهان است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: پایه های مستحکم شیعه را مسئله بعثت تا غدیر خم و از نصب ولایت علی(ع) تا حادثه عاشورا تشکیل داده است.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی سازمان اردویی از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی در جمع مردم عجب شیر به مناسبت دهه امامت و ولایت افزود: در بحث غدیر در جامعه امروز خیلی کم لطفی شده است این درحالیست که در گذشته شخصیت‌هایی همچون علامه امینی تمام عمر خود را برای زنده نگه داشتن غدیر فدا کرده است.
وی با اشاره به نقش وهابیت در تحریف غدیر اضافه کرد: وهابیت همیشه دنبال حذف اهل بیت بوده و با کمک فیلم سازان هالیوود برای تحریف غدیر و شخصیت های ممتاز شیعه فیلم تولید می کنند.
حجت الاسلام سرایی با تبیین اهداف خبیثانه دشمن ادامه داد: دشمنان اسلام همیشه درصدد تحریف عقبه های شیعه بالاخص بعثت، غدیر، حادثه عاشورا و ... است و تخریب اصحاب بزرگ پیامبر(ص) از جمله قربانیان تفکر وهابی بوده است.
وی به پیامدهای منفی جعل احادیث توسط معاندین اهل بیت (ع) اشاره و بیان کرد: دشمن با جعل احادیث نبوی این باور وهابی را که هر حرکت انقلابی را حرام دانسته مرکز پرچم اسلام را برافراشته و کند کتاب زمانی که امام زمان ظهور کند باطل ا ست.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا اظهارکرد: غدیر پدر عاشورا است و مردم بدون وابستگی به دستگاه‌های دولتی به صورت خودجوش با نثار مال و جان خود قدمی بزرگ در احیای غدیر برداشته اند.
وی تشریح کرد: بعد از غدیر حماسه عاشورا و بعد از آن نهضت ظهور و قیام فرزند مکرم پیامبر اسلام است لذا تا ظهور آن منجی عالم باید پیام غدیر را به بشریت برسانیم.
حجت الاسلام سرایی با اشاره به فضایل حضرت علی علیه السلام گفت: علی علیه السلام ولی خداست و در کعبه که قطب عبادت بشریت است ولادت یافت که این را شیعه و سنی در احادیث و کتابهای خود آورده است.
وی به وظیفه مهم شیعه در عصر حاضر اشاره و اظهارداشت: امروز شیعه باید در تراز شهدا همچون شهید حججی کادر سازی کرده و نیروی انقلابی، مومن، متخصص تربیت کند که اگر چنین نباشد برای شیعه وزر و وبال خواهد بود.
حجت الاسلام سرایی یادآور شد: اگر جامعه اسلامی رهبر خود را تنها بگذارد فاجعه صفین پیش خواهد آمد اگر امروز رهبر نظام اسلامی با اقتدار جلو می رود در سایه باور به مردم و پشتوانه معنوی مردم است.

https://azarsharghi.koolebar.ir/node/4446602

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.