مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز:

دفاتر خدمات‌رسان بیمه سلامت در محلات حاشیه‌نشین

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز در راستای اجرای رایگان طرح ثبت نام همگانی بیمه سلامت، از دفتر تسهیل‌گری و توسعه محلی خلیل آباد وابسته به معاونت اجتماعی استانداری بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی سازمان اردویی از آذربایجان شرقی  به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، محمدحسین حسن زاده ضمن بازدید از دفتر تسهیل‌گری محله خلیل آباد در اولین روز آغاز ثبت نام بیمه همگانی سلامت که بر اساس تفاهم‌نامه فی مابین اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز و اداره کل بیمه سلامت استان و با همکاری دفتر تسهیل‌گری و دفاتر خدمات ارتباطی اجرا می‌شود، بیان کرد: به منظور خدمات رسانی به محلات هدف و ثبت نام شهروندان فاقد بیمه پایه در مناطق کم برخوردار و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ابلاغ شهردار محترم تبریز در راستای ارائه خدمات به این محلات، طرح مزبور اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: در این طرح، افراد فاقد بیمه پایه ثبت نام کرده و بطور رایگان از سه ماه خدمات بیمه سلامت برخوردار خواهند بود.

حسن زاده افزود: سه دهک اول جامعه از خدمات دائمی رایگان این بیمه بهره‌مند بوده و دهک‌های بعدی طبق اعلام و اطلاع رسانی عمومی با پرداخت هزینه‌های لحاظ شده از این خدمات استفاده می‌کنند.

وی تشریح کرد: در دفاتر خدمات رسان بیمه سلامت علاوه بر تمدید آنلاین، برای اسکن مدارک هویتی بعد از ثبت نام باید به نزدیک‌ترین دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه کرد

حسن زاده با اشاره به برای افرادی که از پوشش هر نوع بیمه و یا عدم آن برای خود و افراد تحت تکفل اطلاعی ندارند، یادآور شد: این افراد با شماره‌گیری کد #۱۶۶۶* می‌توانند در این خصوص اطلاعات لازم را کسب کنند.

https://azarsharghi.koolebar.ir/node/4446598

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.