مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی:

تامین مایحتاج دانش آموزان نیازمند در شور عاطفه ها

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی گفت: شور عاطفه‌ها از 15 شهریورماه آغاز می شود و تا ۱۵ مهرماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی سازمان اردویی از آذربایجان شرقی، غلامعلی ملامهدی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص در رویداد ملی شور عاطفه‌ها اظهار داشت: جشن عاطفه‌ها با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تهیه مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: این رویداد ملی و معنوی از 15 شهریور ماه شروع می شود و تا 15 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

ملامهدی خاطر نشان کرد: با همکاری مراکز نیکوکاری و مدارس سطح استان کمک های جمع آوری شده بین خانوده های دانش آموزان نیازمند تحت حمایت و دانش آموزان نیازمند شناسایی شده توسط مدارس توزیع می شود.

وی با اشاره به خدمات آموزشی و فرهنگی کمیته امداد به دانش آموزان نیازمند، افزود: هم اکنون بیش از 20 هزار و 500 نفر دانش‌آموز نیازمند و مستعد تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی بوده و از خدمات فرهنگی و تحصیلی این نهاد بهره‌مند هستند.

ملامهدی به روش‌های مشارکت در رویداد شور عاطفه‌ها، خاطرنشان کرد: مردم نیک اندیش استان و خیران می‌توانند از طریق شماره‌گیری #۰۴۱*۸۸۷۷* و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره کارت 6037991199515127 در تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان مستعد نیازمند تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) مشارکت کنند.

https://azarsharghi.koolebar.ir/node/4446828

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.