برگزاری جلسه کارگاه توانمندسازی مدیران اردویی نواحی سپاه عاشورا

اولین کارگاه توانمندسازی مدیران اردویی نواحی سپاه عاشورا برگزار شد.

سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه عاشورا اولین کارگاه توانمندسازی مدیران اردویی نواحی را برگزار کرد.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه عاشورا در جلسه کارگاه توانمندسازی مدیران اردویی نواحی سپاه عاشورا گفت: راهیان نور ظرفیتی تربیتی برای خودسازی، تقویت حس همدردی و همدلی با خانواده شهداست.

توکل فرهادی در این رابطه افزود: برای کلیه اردوهای درون شهری، برون شهری، استانی و ... حتماً مجوزهای لازم صادر گردد. مستندسازی و تکمیل مدارک مربوط برای اجرای اردوی فرهنگی و تربیتی از جمله سین برنامه، فرمهای نظرسنجی و .. مطابق دستورالعمل های ابلاغی صادر گردد.

وی افزود: اقدامات خلاقانه و ابتکارات نوین در بحث اجرای برنامه های اردوهای راهیان نور و ملاک قرار دادن عملکرد در امتیازات اشراف فرماندهی مدنظر قرار گیرد.

ایشان اظهار نمود همچنین برای برپایی نمایشگاه با محتوا و موضوع اتحاد و وحدت شیعیان ایرانی و کشورهای همسایه در مسیر زائرین اربعین حسینی  برای ضرورت نیل به زیارت با معرف و بهره گیری از راویان و فاتحان 8 سال دفاع مقدس نهایت سعی و تلاش را مضاعف کرد.

 همچنین در پایان کارگاه خطاب به مدیران اردویی نواحی عرض کرد انتظار می رود به کیفیت محتوایی و اثربخشی اردوهای راهیان نور بسیج در سال جدید با استفاده از تجارب سنوات گذشته اهمیت داد و برای تدابیر لازم و فرهنگ سازی جهت گرایش حضور 80 درصد از زائرین راهیان نور به بار اولی ها اتخاذ نمود و تمامی نواحی یک غرفه فرهنگی و صلواتی در افتتاحیه و اختتامیه جهت آمادگی لازم حضور رسانه ای در جشنوراه استانی ره آورد سرزمین نور برپا نمایند.

https://azarsharghi.koolebar.ir/node/801

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.