مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ورزقان گفت:

امام علی(ع)،در همه بزنگاه ها همراه پیامبر اسلام بوده است

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ورزقان گفت: علی(ع) در همه بزنگاه ها با پیامبر(ص) همراه بوده و در لحظه آغازین نبوتش، در لحظه های شکل گیری حکومت اسلامی و ترویج دین مبین اسلام، در همه شادی و غم های پیامبر(ص)،را همراهی کرده است.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی سازمان اردویی از آذربایجان شرقی،  حجت الاسلام رجب احمدی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ورزقان افزود: ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم، افزود: امام علی(ع) به بهترین تعبیر، نزدیکترین و شبیه ترین فرد به پیامبر(ص) بود و همه این را با تمام وجود دیدند و لمس کردند.

وی اضافه کرد: امیرالمومنین میدان حقیقی هدایت دین خدا را با پیامبر درک کرد و در کلاس پیامبر(ص) تربیت یافت. امروز شیوه اداره جامعه ما برای بزرگان همین است.

حجت الاسلام احمدی ادامه داد: این امر دقیقا در انتخاب مقام معظم رهبری برای زعامت پس از امام راحل مشهود است. مقام معظم رهبری کاملا شبیه امام راحل بود. در دوران مبارزات انقلاب از سال ۱۳۴۲ جزو شاگردان تراز اول امام راحل بوده و وقتی انقلاب پیروز شد مقام معظم رهبری جزو نفرات اولی است که حرف امام راحل را به کرسی نشاندند.

وی افزود: اینها بخشی از دنیای ما شیعیان در ولایت امام علی(ع) است. با دنیای اسلام می توانیم با پرچم امام علی وارد میدان شویم. امیرالمومنین چند خلیفه را درک کرده است. اگر امروز منادی وحدت هستیم، می گوییم امیرالمومنین کامل کننده آن است.

حجت الاسلام  احمدی گفت: اگر امروز جمهوری اسلامی برای کمک به اهل تسنن در دنیای اسلام پیشقراول است، به دلیل رفتار امیرالمومنین با خلفاست وقتی که به خانه عثمان تاختند و امام علی(ع)، برای محافظت، امام حسن و امام حسین را به خانه وی فرستاد و خونخواهی عثمان را برای آبرو بردن عثمان به کار نبرد.

https://azarsharghi.koolebar.ir/node/4446610

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.