مدیر تربیتی وزارت علوم گفت:

اختصاص ۲۵۰ میلیارد ریال به پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر

مدیر تربیتی وزارت علوم گفت: بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال برآورده اولیه ما از برگزاری رویداد ورزشی می باشد، کمیته فنی، اجرایی و داوری نیز از سراسر کشور را میزبانی داریم.

به گزارش  خبرنگار روابط عمومی سازمان اردویی از آذربایجان شرقی، ابراهیم علی دوست در نشست خبری پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر اظهار داشت: المیپاد ورزشی از سال ۱۳۷۲ به میزبانی دانشگاه تهران آغاز شد و به فاصله ۲ سال، ما این رویداد را برگزار کردیم.

وی خاطرنشان کرد: بودجه سالیانه ما حدود ۹۰ میلیارد ریال می‌باشد اما دوستانمان در تبریز با استفاده حامیان مالی توانستند این مطالبات مالی را حل و فصل کردند.

مدیر تربیتی وزارت علوم افزود: به تعداد فدراسیون‌های ورزشی، انجمن‌های ورزشی در وزارت علوم داریم که طبیعتا در بحث کمیته‌های استعدادیابی، فنی، اجرایی و داوری در المپیاد دانشجویان را داریم که مطمئنا کمک حال ما خواهند بود. در این راستا نیز حتما بحث فرآیند استعدادیابی را خواهیم داشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باید در پایان  این موضوع را عنوان کنم که ۲۹ تیر ماه تبریز میزبان مجمع فدراسیون ورزشی دانشگاهی خواهد بود که با حضور شخص وزیر علوم برگزار می‌شود.

https://azarsharghi.koolebar.ir/node/4446531

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.