فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی:فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی:

آذربایجان شرقی جزو استان های امن در کشور است/ نبود جرائم خشن در استان

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: با تلاش شبانه‌روزی نیروهای جان برکف انتظامی و همکاری سایر نیروها در آذربایجان شرقی جرائم خشن نداریم و این استان جزو استان‌های امن کشور است.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی سازمان اردویی از آذربایجان شرقی، حسین عبدی دیشب در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید نیروی انتظامی شهرستان بناب با بیان اینکه آذربایجان‌شرقی جزو استان‌های امن کشور است، اظهار کرد: با تلاش شبانه‌روزی نیروهای جان برکف انتظامی و همکاری سایر نیروها در آذربایجان‌شرقی جرائم خشن نداریم و این استان جزو استان.های امن کشور است.

وی افزود: این امنیت گران‌بها مدیون ایثار و تلاش مدافعان امنیت و نیروی انتظامی است.

این مقام انتظامی استان آذربایجان‌شرقی در ادامه با تأکید بر اینکه دولت سیزدهم اقدامات جهادی زیادی را در یک سال گذشته انجام داده است، گفت: با تلاش دولت و همکاری نیروی انتظامی واحدهای تعطیل شده زیادی به چرخه تولید بازگشتند.

لازمه تقویت شاخص‌های امنیت همراهی هرچه بیشتر مردم با نیروی انتظامی است

فرماندار بناب گفت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار و سلامت ایران اسلامی است و همراهی تنگاتنگ مردم با این نیروی انقلابی با هدف پیشبرد اهداف نظام باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

 رضا لعلی با بیان اینکه نیروهای جان برکف انتظامی برای تأمین امنیت عمومی و مقابله با اشرار و برهم زنندگان نظم و آرامش جامعه به‌صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت هستند؛ گفت: تاکنون نیز شهدای زیادی را تقدیم نظام اسلامی کرده‌اند.

وی اضافه کرد: مجموعه نیروی انتظامی به عنوان بخشی از حاکمیت در راستای تأمین امنیت و آسایش مردم تلاش می‌کند، از این‌رو لازمه تقویت شاخص‌های امنیت در کشور همراهی هرچه بیشترمردم با این نیروی انقلابی است.

رئیس شورای تأمین شهرستان بناب با اشاره به اینکه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب نیازمند عزم جدی است، متذکر شد: اقشار مختلف مردم باید با حمایت‌های همه‌جانبه خود کمک کنند تا این بار سنگین اجتماعی، فرهنگی به مقصد برسد و فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه نهادینه شود، چرا که گسترش فرهنگ بدحجابی توطئه دشمنان است و مردم باید نسبت به این توطئه شوم دشمنان هوشیار باشند.

لعلی همچنین با بیان اینکه شورای تأمین شهرستان با همدلی و تعامل امنیتی را در شهرستان بناب به وجود آورده که باعث توسعه و پیشرفت می‌شود؛ گفت: در حال حاضر بناب از آرامش مطلوبی برخوردار است.

وی، خطاب به سردار فرماندهی انتظامی استان و جمع حاضر در جلسه با بیان اینکه شهرستان بناب به جهت قرار گرفتن در محور مواصلاتی استان‌های غربی کشور مشکلات و تهدیدات خاص خود را دارد ولی خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌های مناسب در سایه وجود همدلی بین اعضای شورای تأمین این تهدیدات از بین رفته است.

فرماندار بناب در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات چند ساله  سهراب شفقی در مدت مسؤولیت خود در شهرستان بناب اظهار کرد: این نهاد با وجود کمبود امکانات و مأموریت‌های متعدد در بحث ایجاد نظم و آرامش نقش مؤثر و قابل قبولی را ایفا کرده است.

این گزارش حاکی است، در ادامه سرهنگ سهراب شفقی فرمانده سابق نیروی انتظامی بناب گزارشی از عملکرد این نیرو در چهار سال گذشته بیان کرد.

سردار عبدی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سرهنگ سهراب شفقی فرمانده سابق نیروی انتظامی بناب، سرهنگ رحمان عبدی را به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی این شهرستان معرفی کرد.

https://azarsharghi.koolebar.ir/node/4446834

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.