این مطلب ۸۴۱ بار خوانده شده
امام جمعه موقت مراغه:

نمايندگان منتخب به وعده های خود عمل کنند

امام جمعه موقت مراغه در خطبه های نمازجمعه این شهرستان با بيان اينكه مردم در روز جمعه گذشته حماسه نيمه كاره خود را به پايان رساندند، گفت: اكنون نيز مسئولان و نمايندگان منتخب موظف هستند به وعده هاي خود جامه عمل بپوشاند.

حجت الاسلام حميد محمدي راد اظهار كرد: مردم هميشه در صحنه ايران، از انقلاب اسلامي دفاع و پشتيباني كرده اند و در برابر كار آن ها، مسئولان بايد به منظور جلب اعتماد و تامين امنيت و آرامش آن ها گام بردارند.
وی با اشاره به سخنان روز گذشته رهبر فرزانه انقلاب در خصوص بعثت پيامبر اكرم(ص) يادآور شد: با توجه به فرمايش هاي ايشان، جامعه كنوني بيشتر از گذشته به تحقق آرمان هاي بعثت و پيامبر اكرم (ص) نياز دارد.
حجت الاسلام محمدي راد، ادامه داد: پيامبر(ص) به منظور رهايي مردم از جهالت و ناامني مبعوث شدند و اكنون جهالت و ناامني به دليل زياده خواهي استكبار و دشمنان اسلام، بيشتر از آن دوران شده و به علت اين زياده خواهي ها جهان هر روز شاهد جنگ و ناامني عليه بشريت است.
وي يادآوري كرد: جنگ عليه مردم و دولت سوريه، يمن، فلسطين و عراق از جمله زياده خواهي هاي دشمنان و استكبار بوده و آن ها با استفاده از غفلت برخي مسلمان نماها، موجب نا امني دیگر مردم دنيا مي شوند.
خطيب جمعه موقت مراغه اظهار داشت: رسانه هاي استكبار و صهيونيسم در ابتداي آغاز فعاليت هاي تروريستي گروهك داعش، از آن به عنوان دولت اسلامي ياد مي كردند و پس از افزايش حمله هاي تروريستي اين گروه در كشورهاي اروپايي و آمادگي افكار عمومي براي مقابله با داعش، اين گروه را تروريست عنوان مي كنند.
حجت الاسلام محمدي راد، افزود: اسلام هراسي و مقابله با اسلام مهمترين هدف رفتار دوگانه غرب در معرفي و مقابله با اين گروهك تروريستي است

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.