این مطلب ۸۳۷ بار خوانده شده
فرمانده سپاه عاشورا:

سپاه برای دفاع از انقلاب اسلامی مرز نمی‌شناسد

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه سپاه برای دفاع از انقلاب مرز نمی‌شناسد، گفت: دشمنان مطمئن باشند که هیچ حرکتی از تیررس سپاه خارج نبوده و گوش به فرمان رهبر فرزانه انقلاب برای تعقیب متجاوز مشکلی نداریم.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه سپاه برای دفاع از انقلاب مرز نمی‌شناسد، گفت: دشمنان مطمئن باشند که هیچ حرکتی از تیررس سپاه خارج نبوده و گوش به فرمان رهبر فرزانه انقلاب برای تعقیب متجاوز مشکلی نداریم.غلام عسکر کریمیاندر جمع خبرنگاران در آستانه سالروز تاسیس سپاه پاسدارن با بیان اینکه سپاه پاسداران طبق اصل ۱۵۰ قانون اساسی حافظ انقلاب و دستاوردهای آن است، افزود: دشمنان مطمئن باشند که هیچ حرکتی از تیررس سپاه خارج نبوده و گوش به فرمان رهبر فرزانه انقلاب برای تعقیب متجاوز مشکلی نداریم.

وی با تاکید به ماهیت سپاه پاسداران که سلطه ناپذیری و استکبار ستیزی است، اظهار کرد: با این ماهیت در همه عرصه ها حضور خواهیم یافت و ماموریت ما صرفا ماموریت نظامی نیست.

کریمیان در ادامه با اشاره به اینکه که افتخار پاسداران فدایی رهبر بودن و خدمتگذاری به مردم است، تصریح کرد: پاسداران اگر خلاف این باشند پاسدار نیستند چراکه شاخصه اصلی سپاه، مردمی بودن است و اگر مردم را از این نهاد جدا کنند چیزی از آن نمی ماند.

وی ایمان و باورهای دینی را شاخصه اصلی سپاه و نیروهای مسلح دانست و گفت: صرف داشتن تجهیزات نظامی نمی توان در برابر قدرت ها ایستاد و اصلی ترین عامل پیروزی نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایمان و باورهای دینی است که باید تقویت شود.رمانده سپاه عاشورا تاسی به فرهنگ عاشورا و علوی، عمل انقلابی و روحیه جهادی را از ویژگی پاسداران برشمرد و افزود: پاسداران با این ویژگی ها در برابر دشمنان از آغاز انقلاب تاکنون توانستند با صف آرایی نقش آفرینی خود را در همه عرصه ها نشان دهند.

وی به حضور یک میلیون و ۱۸۰هزار و ۴۵۰ نفر بسیجی در آذربایجان شرقی اشاره و بیان کرد: این افراد در همه عرصه ها به عنوان بسیجی فعال حضور دارند و در قالب حلقه های صالحین دوره های معرفیتی و تربیتی را فرا می گیرند که تاکنون ۲۶هزار و ۵۰۰ حلقه تخصصی در اقشار مختلف شبکه سازی شده است.

این فرمانده بسیجی، استراتژی مهم حلقه های صالحین را مقابله با جنگ نرم دشمن خواند و افزود: در این حلقه ها بسیجیان مباحث بصیرتی، معرفتی، تربیتی و .... را آموزش دیده و فعالیت می کنند.

کریمیان در ادامه سخنان خود با اشاره به هریک از عنوان های بسیج اقشار فعال در بدنه بسیج، گزارشی از روند فعالیت هریک از قشرها ارائه داد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.