این مطلب ۸۶۱ بار خوانده شده
اردوئی ،راهیان وگردشگری سپاه عاشورا

دبیر قرارگاه راهیان نور در سپاه عاشورا گفت:

مسئول اردویی و گردشگری راهیان نور و گردشگری سپاه عاشورا از تعداد ۳۸۶۲۱ نفر زائر کربلای ایران در مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

محمد علی ریحانی خواه مسئول اردویی و دبیر ستاد راهیان نور سپاه عاشورا اعلام کرد در طول شش ماه دوم سال ۹۴ به تعداد ۳۸۶۲۱ نفر از برادران و خواهران ( تعداد شرکت کنندگان از محلات به تفکیک ۱۸۰۱۲، نخبگان ۳۶۵، دانشجویی ۴۹۲۴، دانش آموزی جنوب ۱۹۹۳، دانش آموزی شمالغرب ۱۳۳۲۷ نفر) از اقشار مختلف مردم استان آذربایجان شرقی در قالب کاروان یادمانهای ۸ سال دفاع مقدس در مناطق عملیاتی جنوب کشور را زیارت نمودند.
وی خاطر نشان کرد در بین کاروانهای اعزامی استان کاروانهایی متشکل از نخبگان بسیجی از طلاب، پیشکسوتان، دانش آموزان، دانشجویان ،اساتید، هنرمندان، مهنسی بودند که تأثیر بسزایی در تفکرات و ایده های ایشان برای جذب سایر آحاد مردم به فرهنگ دفاع و شهادت گردید.
ریحانی خواه از دیگر نکات مثبت و تأثیر گذار اجرای این برنامه را همراهی تمام کاروانهای اعزامی توسط طلاب و روحانیون و نیز راویان فتح دانست و افزود جهت بهره مندی بیشتر زائرین از مناطق عملیاتی، همه کاروانها دارای روحانی و راوی فتح بودند که تأثیر اجرای برنامه را چندین برابر کرده بود.
ریحانی خواه اظهار نمود با توجه به اینکه قبل از شروع برنامه راهیان نور دوره ای ویژه برای مدیران کاروان ترتیب داده شده بود همه کاروانها ملزم به استفاده از مدیران آموزش دیده شده بودند که به لطف خدا و دعای شهیدان با مدیریت این عزیزان در طول اردو مشکلی برای هیچ کدام از کاروانها بوجود نیامد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.