این مطلب ۸۴۵ بار خوانده شده
نمایندگی ولی فقیه در سپاه عجب شیر:

انتخابات واجبی است که قضا ندارد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عجب شیر در جمع سر حلقه های صالحین این شهرستان با تاکید بر اهمیت مرحله دوم انتخابات و حضور حداکثری مردم در آن، گفت: انتخابات عمل واجبی است که قضا ندارد و فرصتی برای جبران نیست.

حجت الاسلام رحیم علی طالعی با بیان اینکه مطالبه رهبر فرزانه انقلاب حضور پرشکوه مردم در انتخابات است، افزود: طبق فرمایش رهبری شرکت در انتخابات یک تکلیف وحق برای مردم است.

وی مرحله دوم انتخابات را از چند جهت قابل بررسی دانست و اظهار داشت: ریاست و سامانه مدیریتی مجلس و هیئت رئیسه منتظر روشن شدن تکلیف کرسی های باقی مانده مجلس هستند و دوم اینکه بر اساس قاعده کلی اگر اکثریت مجلس با قوه مجریه همسو باشند، در تصویب لوایح و طرحها از چالش کمتری برخوردار خواهند بود.

حجت الاسلام طالعی با اشاره به شعار امسال(اقتصاد مقادمتی، اقدام و عمل) و مطالبه رهبری در توجه ویژه به معیشت مردم، خاطرنشان کرد: نمایندگان متعهد ومتخصص می توانند فراهم کننده اجرای برنامه ها در راستای تحقق بخشیدن به این مطالبات باشند.

وی بیان داشت: تعیین تکلیف ۲۵ درصد باقیمانده کرسی های مجلس می تواند تکلیف فراکسیون های جناحی حاضر در مجلس را مشخص کند که در عرصه های مختلف می تواند نمود خود رانشان دهد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.